TDK SLF12575T-221M1R3-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 310mOhm DCR Blister T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK SLF12575T-221M1R3-PF.
TDK
Datasheet5 páginasHace 6 años
IHS
Arrow Electronics
Future Electronics
_legacy Avnet
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+3.36%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 324mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 328mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik744771220
WE-PD SMT SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 327.6mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T221MN
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 1.35A 0.294Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T221MN
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 1.18A 0.324Ohm DCR T/R
Descripciones
Descripciones de TDK SLF12575T-221M1R3-PF suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
12.5Mm X 12.5Mm X 7.5Mm, -40 To +105 Degc, 1.3A, 220 H, 310M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12575T-221M1R3-PF
INDUCTOR, 220UH, SHIELDED, 1.3A; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 1.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.3A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resist