TDK NLV25T-100J-EF
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK NLV25T-100J-EF.
IHS
Datasheet6 páginasHace 7 años
TDK
Tendencia de 3 meses:
+123%
Introduction Date2009-03-27
Componentes relacionados
Ind Chip Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 150mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Ind Chip Molded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 140mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 150mA 2.1Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 150mA 2.1Ohm DCR 1210 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Descripciones
Descripciones de TDK NLV25T-100J-EF suministradas por sus distribuidores.
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 10uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.155A 3.5Ohm DCR 1008 T/R
SMD / SMT Inductors (Coils), L=10μH, L x W x T :
2.52MHz 33MHz 155mA 25@2.52MHz 10¦ÌH 3.5¦¸ ¡À5% 1008 2.5mm*2mm*1.9mm
NLV-EF 1008 (2520Metric) 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm 10muH
155mA 10uH 卤5% 1008 Power Inductors ROHS
Surface Mount High Frequency Inductor, Nlv Series, 10 H, 5%, 1008 [2520 Metric], 33 Mhz, 3.5 Ohm Rohs Compliant: Yes |Tdk NLV25T-100J-EF