TDK B82722J2501N001
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82722J2501N001.
Burklin Elektronik
Datasheet8 páginasHace 27 años
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
EPCOS
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Country of OriginIndia, Mainland China
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=0.65A, LxWxT:21.5mmx13.5mmx21.1mm
TE ConnectivityRN212-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 500mA 1.25Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.7A 1Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 800mA 500mOhm DCR Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TDK B82722J2501N001 suministradas por sus distribuidores.
Epcos 27000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 500mA Idc; 1.2Ohms Rdc B82721A
CHOKE, RING CORE, DOUBLE, 56MH, 0.5A; Inductance: 27mH; Rated Current: 500mA; Product Range: B82722A/J Series; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 500mA; DC Current Rating: 500mA; DC Resistance
CHOKE, RING CORE, DOUBLE, 56MH, 0.5A; Inductance:27mH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:1.2ohm; DC Current Rating:500mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:Through Hole; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; DC Current Max:500mA; Inductor Type:Power Line Choke; Package / Case:PCB Through Hole; Resistance:1.2ohm