TDK B32021A3102M289
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B32021A3102M289.
TDK
Datasheet23 páginasHace 5 años
Newark
TME
LKR
Future Electronics
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Cap Film Suppression Y2 0.001uF 1250VDC/300VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial 10mm 110C Bulk
Yageo GroupR73TI1100SE00J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73TI1100SE00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C102JB
PanasonicECW-H16102JV
PanasonicECW-HA3C102J4
Cap Film 0.001uF 1600V PP 5%( 17.8 X 5.2 X 13mm) Radial 10mm 105C Ammo
Descripciones
Descripciones de TDK B32021A3102M289 suministradas por sus distribuidores.
Radial FILM CAPACITOR B32021 300V 1000pF ±20% 0.512Lx0.157W 13.00mmx4.00mm
Cap Film Suppression Y2 0.001uF 1500VDC/300VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110C Automotive Ammo
Y capacitor Temperature range: -40 ... 110 °C Capacitance tolerance: ±20% Dielectric: Metallised Polypropylene Film IEC-climate category: 40/110/56 Pitch: 10 mm Capacitance: 1 nF Leg length: 6 mm Rated voltage: 300 VAC ø d: 0.6 mm
CAP, 1000PF, 20%, PP; Capacitance: 1000pF; Suppression Class: Y2; Product Range: B32021 Series; Voltage Rating X: -; Voltage Rating Y: 300V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); ; Available until stocks are exhausted