TE Connectivity RN202-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 1.6mH 94mOhm Vertical Choke
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RN202-1.5-02-1M6.
IHS
Datasheet9 páginasHace 0 años
Burklin Elektronik
Farnell
Electro Sonic
JRH Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+466%
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityRN102-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 1.5A 0.094Ohm DCR Thru-Hole
ACM Series 1808 1.4 kOhm 1.5 A 0.08 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Yageo GroupSS11VL-22013
Ind Common Mode Choke 1.3mH 2.2A 0.12 Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Common Mode Chokes Dual 800Ohm 100MHz 1A 100mOhm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRN222-2.5-02-5M6
Common Mode Chokes Dual 5600uH 10kHz 2.5A 0.11Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN112-1.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 1.5A 0.102Ohm DCR Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RN202-1.5-02-1M6 suministradas por sus distribuidores.
Filter, Common Mode, 1.6Mh, 1.5A, Rad; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.6Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN202-1.5-02-1M6
RN202-1.5-02-1M6 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN202-1.5-02-1M6 | Internal Number: 816539-SF | TE Connectivity | Schaffner