Samsung Electro-Mechanics CL21C2R2BBANNND
Cap Ceramic 2.2pF 50V C0G 0.1pF SMD 0805 125°C Paper T/R
IHS
Datasheet36 páginasHace 10 años
Samsung SCT
Future Electronics
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Samsung Electro-MechanicsCL21C2R2CBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 2.2 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]
Samsung Electro-MechanicsCL21C2R4CBANNNC
Cap Ceramic 2.4pF 50V C0G 0.25pF SMD 0805 125°C Paper T/R
50V 2.2pF NP0 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21C020CBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 2 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]
50V 2.2pF NP0 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 2.2pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descripciones
Descripciones de Samsung Electro-Mechanics CL21C2R2BBANNND suministradas por sus distribuidores.
CL21 Series 2.2 pF 50V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 4.55% +Tol, 4.55% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000022uF, Surface Mount, 0805
General, Standard, Normal, 125℃, 0805, RoHS