ROHM MCR18EZPF3300
Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para ROHM MCR18EZPF3300.
IHS
Datasheet10 páginasHace 2 años
Future Electronics
SímboloFootprint
SnapEDA
Símbolo
Stock
40,387
Resistance
330 Ω
330 Ω
330 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadena de suministros
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ8ENF3300V
Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC1206FR-07330RL
Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG1206F330R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.25W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupAC1206FR-07330RL
Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-13330RL
Descripciones
Descripciones de ROHM MCR18EZPF3300 suministradas por sus distribuidores.
Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
330¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm