ROHM MCR10EZPF2210
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 221ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para ROHM MCR10EZPF2210.
IHS
Datasheet9 páginasHace 5 años
Componentes alternativos
Este componente
Stock
37,297
Authorized Distributors
0
Resistance
221 Ω
221 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadena de suministros
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de ROHM MCR10EZPF2210 suministradas por sus distribuidores.
RES 0805 221 OHM 1/8W 1% SMD