Piher PT10LH01-224A2020
Res Carbon Film Trimmer 220K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Automotive
Precio y existencias
Componentes relacionados
10 Mm Carbon Potentiometer |Amphenol Piher Sensors And Controls PT10MV10-224A2020
Trimmer Resistors - Through Hole 200Kohms 10mm Rnd Top adj
Trimmer Potentiometers 200Kohms 10mm Rnd Top adj
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 200000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
POTENTIOMETER, LINEAR, AUDIO, 200000 OHMS, +/- 20%, 0.05 W (MAX.) @ 40 C, 50 VAC
Descripciones
Descripciones de Piher PT10LH01-224A2020 suministradas por sus distribuidores.
Trimmer/carbon 220kOhm linear 0.15 W
Trimpots - Single Turn 220Kohms 10mm Rnd Side adj