Panduit LWC38-H25-C14
Winged 0.380" (9.65mm) Cable Clip Wire Saddle on Base Gray Arrowhead
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit LWC38-H25-C14.
Future Electronics
Datasheet1 páginasHace 17 años
Sager Electronics
Electro Sonic
X-ON
Farnell
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+343%
Componentes relacionados
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.6mm
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.5mm
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 6.4mm
Descripciones
Descripciones de Panduit LWC38-H25-C14 suministradas por sus distribuidores.
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Push Barb 9.5mm
Latching Wire Clip, Push Mount, .38" (9. Rohs Compliant: Yes |Panduit LWC38-H25-C14
Latching wire clip push barb mount .38 (9.7mm) bundle gray standard package.
CLIP, LATCHING, PUSH BARB; External Length / Height:14.5mm; External Width:14.7mm; Colour:Grey; Fixing Hole Diameter:5.6mm; Body Length:23.9mm; Max Cable Diameter:9.5mm; Pack Size:100
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Gray. Holds wires, cables and tubing. Material is Nylon 6.6. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available.