Panduit LWC38-A-D14
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.6mm
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit LWC38-A-D14.
Electro Sonic
Datasheet1 páginasHace 25 años
Sager Electronics
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+30.97%
Componentes relacionados
Latching Wire Clip 1.00 in. W x 1.00 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon Gray 0.38 in. OD Cable
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 6.4mm
Winged 0.380" (9.65mm) Cable Clip Wire Saddle on Base Gray Arrowhead
Descripciones
Descripciones de Panduit LWC38-A-D14 suministradas por sus distribuidores.
Panduit LWC38-A-D14 Latching Wire Clip, Nylon 6.6, Rubber Adh, .38" Dia, Gray, 500Pcs
Adhesive backed latching wire clip .38 (9.7mm) bundle gray bulk package.
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Gray. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond. Large mounting base for high bond strength.