Panduit HSTT25-48-Q6
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 6.4 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, BLUE
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit HSTT25-48-Q6.
IHS
Datasheet1 páginasHace 10 años
Farnell
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-35.50%
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
442
Authorized Distributors
6
Color
Blue
Black
Black
Material
PO, Polyolefin
PO, Polyolefin
Body Material
Polyolefin
Polyolefin
Length
1.2192 m
1.2192 m
Inside Diameter
6.35 mm
6.35 mm
6.35 mm
Cadena de suministros
Country of OriginKorea Republic of
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/16-BU-STK
Shrink Tubing - Standard Rohs Compliant: Yes |Raychem Te Connectivity RNF-100-1/16-BU-STK
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/8-BU-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 9.5 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
Descripciones
Descripciones de Panduit HSTT25-48-Q6 suministradas por sus distribuidores.
Heat Shrink Tubing and Sleeves Heat Shrink Thin .25" DIA BLUE
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.25 in.; 4 ft. long; Blue
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Blue Thin Piece
Heat Shrink Tubing, 2:1, Blue, 6.4Mm; Shrink Ratio:2:1; I.d. Supplied - Imperial:0.25"; I.d. Supplied - Metric:6.4Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Blue; Length - Imperial:4Ft; Length - Metric:1.2M; I.d. Recovered Max - Imperial:0.125"rohs Compliant: Yes |Panduit HSTT25-48-Q6