Orion OD6025-24MB
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 15V to 26.4V 17CFM 25dB 60 X 60 X 25mm Middle Speed
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Orion OD6025-24MB.
Future Electronics
Datasheet1 páginasHace 10 años
Datasheet1 páginasHace 15 años
Datasheet1 páginasHace 13 años
Datasheet1 páginasHace 0 años
IHS
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-4.80%
Cadena de suministros
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 12V to 27.6V 16.9CFM 22.5dB 60 X 60 X 25mm
AXIAL FAN, BALL, 18CFM, 30DB, 0.09A, 24V; Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square;
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 12V to 27.6V 19.8CFM 26.5dB 60 X 60 X 25mm
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 19.8CFM, Flange Mount, Lead Wires
60 mm x 60 mm x 15 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 20.2CFM 32.4dBA 12" Wires
Descripciones
Descripciones de Orion OD6025-24MB suministradas por sus distribuidores.
60 mm x 60 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 17CFM 25dBA 12" Wires
DC FAN, SQUARE, 24V,0.08A,60X60X25MM, 18CFM, 27DBA, 1.9W,3500RPM, WIRE LEADS
Axial Fan, 18Cfm, 27Db, 24Vdc, 60X25Mm; Supply Voltage Vdc:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:60Mm; External Depth:25Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:18Cfm; Noise Rating:27Dba; Power Rating:2.2W; Ip Rating:Ip55 Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD6025-24MB