Orion OA172SAPL-11-1TBIP55
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38mm High Speed
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Orion OA172SAPL-11-1TBIP55.
IHS
Datasheet1 páginasHace 9 años
Future Electronics
Orion
Tendencia de 3 meses:
-5.53%
Introduction Date2023-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires