onsemi NCP303LSN27T1G
NCP303 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
EOL
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NCP303LSN27T1G.
Augswan
Datasheet26 páginasHace 11 años
IHS
HQonline
onsemi
Upverter
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-46.11%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
SímboloFootprint
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
Ultra Librarian
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-05-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
Componentes relacionados
NCP300 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP302 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP301 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
Descripciones
Descripciones de onsemi NCP303LSN27T1G suministradas por sus distribuidores.
Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin TSOP T/R / IC VOLTAGE DETECT 2.7V 5TSOP
Voltage Detector Series with Programmable Delay and Open Drain N-Channel Output 2.7 V, Reset Low
V DETECTR, 2.7VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 2.7V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins;