onsemi MC33275ST-3.3T3G
MC33275 Series 300 mA 3.3 V Fixed Output LDO Voltage Regulator - SOT-223
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi MC33275ST-3.3T3G.
HQonline
Datasheet15 páginasHace 17 años
IHS
Upverter
Electro Sonic
Augswan
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-2.82%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
SímboloFootprint
SnapEDA
Footprint
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
NCV333 Series 3.267 V 300 mA Fixed Surface Mount Voltage Regulator - SOT-223