NIC Components NACE221M6.3V6.3X6.3TR13F
Capacitor Aluminum 220uF 6.3VDC 20% 6.3 X 6.3mm SMD 1.96 Ohm 95mA 2000 hr T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Introduction Date2002-05-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-07-31
Componentes relacionados
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (6.3 X 8mm) SMD 1.51 Ohm 105mA 1000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220 uF, 35 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Descripciones
Descripciones de NIC Components NACE221M6.3V6.3X6.3TR13F suministradas por sus distribuidores.
NACE Series 220 uF 6.3 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Smt Alum. Electrolytic Cap Rohs Compliant: Yes |Nic Components NACE221M6.3V6.3X6.3TR13F
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 220muF 6.3V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626