Nexperia BZX884-C12,315
Diode Zener Single 12V 5% 250mW 2-Pin DFN T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Nexperia BZX884-C12,315.
Nexperia
Datasheet13 páginasHace 5 años
Datasheet13 páginasHace 8 años
Datasheet11 páginasHace 16 años
IHS
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-74.66%
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
DFN
DFN
Zener Voltage
12 V
12 V
Tolerance
5 %
5.39 %
Power Dissipation
250 mW
250 mW
Impedance
10 Ω
25 Ω
Max Reverse Leakage Current
100 nA
100 nA
Forward Voltage
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
Componentes relacionados
Diodes Inc.BZT52C2V4LP-7
Diode Zener Single 2.4V 8% 250mW 2-Pin DFN T/R