Murata LQW15AN47NJ80D
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Murata LQW15AN47NJ80D.
element14 APAC
Datasheet3 páginasHace 8 años
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-2.18%
SímboloFootprint
Descargar
Inductance
47 nH
47 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
440 mA
440 mA
DC Resistance (DCR)
648 mΩ
648 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
Cadena de suministros
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Componentes relacionados
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 5% 100MHz 26 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 300mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 360mA 500mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.051uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 38Q-Factor 380mA 290mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 5% 100MHz 38Q-Factor 370mA 330mOhm DCR 0603 Paper T/R
Descripciones
Descripciones de Murata LQW15AN47NJ80D suministradas por sus distribuidores.
47nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 648mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 5% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.44A 0.648Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 47nH ±5% 440mA 648mΩ 3.2GHz 25@250MHz
Inductor, 47Nh, 3.2Ghz, 0.44A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN47NJ80D