Murata LQW15AN15NJ80D
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Murata LQW15AN15NJ80D.
Geoflip
Arrow.cn
Tendencia de 3 meses:
-2.29%
SímboloFootprint
SnapEDA
SímboloFootprint
Descargar
Stock
73,716
Inductance
15 nH
15 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
114 mΩ
114 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Cadena de suministros
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 42Q-Factor 700mA 85mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.015uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
Descripciones
Descripciones de Murata LQW15AN15NJ80D suministradas por sus distribuidores.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.015uH 5% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.15A 0.114Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 0402 Paper T/R