Murata LQH43MN391K03L
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Murata LQH43MN391K03L.
_legacy Avnet
Datasheet3 páginasHace 15 años
Datasheet3 páginasHace 17 años
Ciiva
Geoflip
iiiC
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
EE Concierge
SímboloFootprint
TraceParts
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 10% 100KHz 0.095A 8.06Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz Ferrite 0.06A 22.1Ohm DCR 1210 T/R
Descripciones
Descripciones de Murata LQH43MN391K03L suministradas por sus distribuidores.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 90mA 9.7Ohm DCR 1812 Embossed T/R
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD / 390 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 90 mA 9.7Ohm Max 1812 (4532 Metric)
WIREWOUND INDUCTOR, 390UH, 0.09A, 1812;
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
IND UNSHIELDED W/W 390UH 10% 1MHZ 1812 SMD