Mueller BU-1120-A-48-2
Red Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 48 inch 20G PVC
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mueller BU-1120-A-48-2.
Electro Sonic
Datasheet1 páginasHace 18 años
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-71.43%
Componentes relacionados
4 MM TEST LEAD WITH SPRING TEST PROBE, 300V, 5A, 0.9M LEAD LENGTH
Pomona Electronics3784-36-2
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
Pomona Electronics3782-36-5
Pomona 3782-36-5 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 60" Long, 5 A, 300 V, Green, 3782 Series
Pomona 3782-36-6 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 60" Long, 5 A, 300 V, Blue, 3782 Series
Cable Assembly Hook-up Wire 0.9m 20AWG Mini Plunger Clip to Mini Plunger Clip
Mini-Alligator Clip Steel 5A 12.00 in. Clip Black Insulating Sleeve
Descripciones
Descripciones de Mueller BU-1120-A-48-2 suministradas por sus distribuidores.
Test Connectors, Probes & Testleads Red Mini-Plgr to Sta
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Mueller Electric BU-1120-A-48-2 テストコネクタ
Test Lead, Red, 1.2M, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Banana Plug Type:4Mm Stackable Banana Plug; Lead Length - Imperial:47"; Lead Length - Metric:1.2M; Insulator Colour:Red; Current Rating:5A; Voltage Rating:300Vac Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1120-A-48-2