Mueller BU-1010-A-36-0
Cable Assembly Hook-up Wire 0.9m 20AWG Mini Plunger Clip to Mini Plunger Clip
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mueller BU-1010-A-36-0.
TME
Datasheet1 páginasHace 6 años
Electro Sonic
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Componentes relacionados
Pomona Electronics3782-36-5
Pomona 3782-36-5 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 60" Long, 5 A, 300 V, Green, 3782 Series
Pomona Electronics3782-36-6
Pomona 3782-36-6 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 60" Long, 5 A, 300 V, Blue, 3782 Series
PLUNGER, PLUG, BERYLLIUM COPPER, PVC, #20 AWG, 41 X 36, 105 C, BLACK
4 MM TEST LEAD WITH SPRING TEST PROBE, 300V, 5A, 0.9M LEAD LENGTH
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
Plunger;Plug;Beryllium Copper;PVC;#20 AWG;41 x 36;105 degC;Black
Descripciones
Descripciones de Mueller BU-1010-A-36-0 suministradas por sus distribuidores.
TEST LEAD NYLON (STEM AND CAP) BERYLLIUM COPPER (CONDUCTOR) TINNED COPPER
Black Micro-Plunger Clip on Both Ends, 36 inch 20G PVC
Test Connectors, Probes & Testleads Black Micro-Plgr Cli
BLK MICRO-PLUNGER CLIP 36' 20G
Mueller Electric BU-1010-A-36-0 テストリード線
Test Lead, Black, 914.4Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Lead Length - Imperial:36"; Lead Length - Metric:914Mm; Insulator Colour:Black; Current Rating:5A; Voltage Rating:300Vac; Product Range:-; Lead Length:914.4Mm Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1010-A-36-0