MCC 1.5KE440CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 376V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para MCC 1.5KE440CA-TP.
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Componentes relacionados
Diode TVS Single Bi-Dir 376V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
LittelfuseSMCJ400CA
SMCJ Series 648 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMCJ440CA
SMCJ Series 713 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse1.5SMC550CA
1.5SMC Series 495 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Diode TVS Single Bi-Dir 300V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Bulk 1 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE (Type) Tvs Diode 548V 5muA 5.33mm 1.5kW
Descripciones
Descripciones de MCC 1.5KE440CA-TP suministradas por sus distribuidores.
TVS Diode Single Bi-Dir 376V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
602V Clamp Ipp Tvs Diode Through Hole DO-201AE