Littelfuse 5.0SMDJ43CA-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 43V, RoHS
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Littelfuse 5.0SMDJ43CA-T7.
Future Electronics
Burklin Elektronik
TME
Fuses Unlimited
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
33,163
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
50.3 V
52.65 V
Clamping Voltage
69.4 V
72.7 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
72.1 A
68.8 A
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Littelfuse5KP43CA-B
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ36CA
5.0SMDJ Series 36 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ40CA
5.05MDJ Series 40 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 36V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5KP36 Series 5 kW 44.2 V Bi-Directional Through Hole TVS Diode - R-6
Descripciones
Descripciones de Littelfuse 5.0SMDJ43CA-T7 suministradas por sus distribuidores.
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 43V 5% Bi Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ43CA-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS Diode single Bi-Dir 43V 5KW
43V 5KW 72.1A 69.4V 47.8V SMC(DO-214AB) 2.42mm