KOA Speer RK73H2BTTD3304F
Res Thick Film 1206 3.3M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para KOA Speer RK73H2BTTD3304F.
Upverter
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-20.93%
Stock
95,406
Resistance
3.3 MΩ
3.3 MΩ
3.3 MΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadena de suministros
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Res Thick Film 1206 3.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3300000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 3.3MOhm 0.25W 1/4W
Res Thick Film 1206 3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1206FR-073M6L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 3.6MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 3.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descripciones
Descripciones de KOA Speer RK73H2BTTD3304F suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.3e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 3.3MOhm ±200ppm/C
Res, 3M3, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD3304F.
RES, 3M3, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 3.3Mohm; Product Range: RK73H Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tol