ITT / Cannon MS3106R22-19S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para ITT / Cannon MS3106R22-19S.
IHS
Datasheet1 páginasHace 4 años
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-8.33%
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
336
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
14
Mount
Cable
Cable
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
50 V
Current Rating
22 A
22 A
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
ITT / CannonMS3106F20-27P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3106R20-27P
ITT / CannonMS3106R20-27S
Amphenol Industrial97-3106A-24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Cable Mount 16 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Descripciones
Descripciones de ITT / Cannon MS3106R22-19S suministradas por sus distribuidores.
MIL Series Connector, 14 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Connector Circular Straight Plug 14Ct Socket |Itt Cannon MS3106R22-19S
Female Sockets,Plug,Threaded 14pin Aluminum Alloy 22A , , 55.4mm
CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT