Idec ALFD29911DN-A-24V
Pushbutton, Twtd Series, 30MM, Ext W/shroud, Illum, 1NO-1NC, Mom, 24VAC/DC, Amber
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Idec ALFD29911DN-A-24V.
IHS
Datasheet30 páginasHace 14 años
Electro Sonic
Lectro Components
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE 1NO/1NC CONTACTS, DIRECT VOLTAGE LED, 30mm MOUNTING
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descripciones
Descripciones de Idec ALFD29911DN-A-24V suministradas por sus distribuidores.
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
30mm Pushbutton Illuminated RoHS Compliant: Yes
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 24V DIREC 1NO-1NC, EXTENDED LENS W/FULL SHROUD LED, DIRECT VOLTAGE, ILLUMINATED