Fastron 1210F-470K-01
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Fastron 1210F-470K-01.
IHS
Datasheet1 páginasHace 3 años
Master Electronics
Burklin Elektronik
TME
Mouser
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.4A 0.19Ohm DCR T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 75mA 1210 T/R
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.56A 0.14Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor 180mA 1210 T/R
TAIYO YUDENLBMF1608T470K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 47uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.035A 3.25Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 260mA 1.9Ohm DCR 1812 T/R
Descripciones
Descripciones de Fastron 1210F-470K-01 suministradas por sus distribuidores.
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
Inductor RF Chip Molded/Unshielded Wirewound 47uH 10% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 0.21A 2.3Ohm DCR 1210 Automotive T/R
1210 WIREWOUND FERR IND 47uH 10%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 47nH 0.1 MHz 10%
100KHz 6.5MHz 25 47¦ÌH 2.3¦¸ ¡À10% 1210 3.8mm*3mm