E-Switch KC24B30.001SLS
Rotary Switch, DP4T, 350 ma, 125V AC, Panel Mt., Solder, Kc Series
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para E-Switch KC24B30.001SLS.
IHS
Datasheet1 páginasHace 19 años
New Yorker Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-0.79%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2006-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
C&K ComponentsA20403RNZQ
Switch Rotary N.O./N.C. DP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 2.5A 125VAC 125VDC Automotive
ROTARY SWITCH, KC SERIES, DP5T, 1 DECK, 2P, NON-SHORTING, 350MA AC, 125V, SOLDE
C&K ComponentsR20407RN02Q
Rotary Switch, 4 Positions, Dp4T, Latched, 0.5A, 125Vdc, Solder Terminal, Flat Type Actuator,
C&K ComponentsA20403RNCG
Switch Rotary N.O./N.C. DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 2.5A 125VAC 125VDC 0.4VA Automotive
Switch Rotary DP5T 5 Round Shaft PC Pins 0.25A 30VDC T/R
Descripciones
Descripciones de E-Switch KC24B30.001SLS suministradas por sus distribuidores.
Rotary Switch, 4 Positions, DP4T, Circular, Solder Lug Terminal, Rotary Shaft Actuator, Panel Mount
Ea Rohs Compliant: Yes |E-Switch KC24B30.001SLS
ESWCH KC24B30.001SLS Switches > Rotary
ROTARY SW, 0.35A, 125V, 2P, 4POS, 30DEG;