Diotec TGL41-24A
SMD TVS diode, Unidirectional, 400 W, 20.5 V, DO-213AB, TGL41-24A
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Diotec TGL41-24A.
Stock
23,893
Authorized Distributors
3
Breakdown Voltage
24 V
24 V
Clamping Voltage
33.2 V
33.2 V
Peak Pulse Power
400 W
400 W
Peak Pulse Current
12 A
Cadena de suministros
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code85411000
Introduction Date2000-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2012-10-31
LTD Date2013-01-31
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
Descripciones
Descripciones de Diotec TGL41-24A suministradas por sus distribuidores.
TVS, Melf, 150°C, 400W, 20.5V, Unidir
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO213AB