Coilcraft 0402HP-37NXGLU
General Purpose Inductor, 0.037uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Obsolete
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
Farnell0402HP-37NXGLU05Cut Tape
13h
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Coilcraft 0402HP-37NXGLU.
IHS
Datasheet2 páginasHace 5 años
Coilcraft Direct
Newark
LTB Date2021-03-01
LTD Date2021-03-01
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.036uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind Chip Unshielded Wirewound 37nH 2% 250MHz Ceramic 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Descripciones
Descripciones de Coilcraft 0402HP-37NXGLU suministradas por sus distribuidores.
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, RF, 37NH, 2%, 2.7GHZ, SMD
INDUCTOR, 37NH, 2%, 2.7GHZ, RF, SMD; Inductance: 37nH; Product Range: 0402HP Series; DC Current Rating: 470mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.48ohm; Ind