Coilcraft 0402CS-12NXGLW
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 2% 250MHz 53Q-Factor Ceramic 640mA 120mOhm DCR 0402 Punched Paper T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Coilcraft 0402CS-12NXGLW.
IHS
Datasheet2 páginasHace 5 años
Coilcraft Direct
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
Componentes relacionados
Inductor RF Wirewound 0.012uH 2% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 0.64A 0.12Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Inductor RF Wirewound 0.012uH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 2% 100MHz 35Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Descripciones
Descripciones de Coilcraft 0402CS-12NXGLW suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 3.6GHz 120mOhm 12nH