Coilcraft 0402AF-720XJLW
General Purpose Inductor, 0.072uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Coilcraft 0402AF-720XJLW.
IHS
Datasheet2 páginasHace 3 años
Coilcraft Direct
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-8.32%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-03-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
General Purpose Inductor, 0.078uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Ind Chip Wirewound 68nH 5% 50MHz 80Q-Factor Ceramic 1A 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.077uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.07uH, 5%, Ferrite-Core, SMD, 0402
Descripciones
Descripciones de Coilcraft 0402AF-720XJLW suministradas por sus distribuidores.
Fixed Inductors 0402AF Ferrite Chip 72 nH 5% 1 A Ferrite
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.072uH 311Ohm 5% 7.9MHz Ferrite 1A 0.1Ohm DCR 0402 T/R / Chip Inductors – 0402AF Series (1005)
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 1.65GHz 100mOhm 72nH