APEM Q6P1CXXY12E
Led Indicator Sealed 6MM Prominent Bright Chrome Fixed Yellow 12VDC Solder
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6P1CXXY12E.
Newark
Master Electronics
TME
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Componentes relacionados
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 8mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on)-(on), Momentary, Solder Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O./N.C. 4PDT Round Button 0.3A 30VDC Latching PC Pins Thru-Hole Tray
Descripciones
Descripciones de APEM Q6P1CXXY12E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 12VDC
Panel Mount Indicators 12V Yellow Prominent
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
INDICATOR 12V 6MM PROMINENT YEL
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1CXXY12E