Amphenol Communications Solutions 69830-064LF
Conn IDC Connector M 64 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Tube
IHS
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Introduction Date2006-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity2-746610-5
Conn IDC Connector PL 64 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box/Tube
Amphenol Communications Solutions69830-050LF
Conn IDC Connector RCP 50 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
TE Connectivity3-826955-2
Board Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal, Green Insulator
Board Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal, Green Insulator
Amphenol Communications Solutions71922-264LF
Conn Ejector Header HDR 64 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 13.46mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (14) - Fast Stock(mcv)
Descripciones
Descripciones de Amphenol Communications Solutions 69830-064LF suministradas por sus distribuidores.
Quickie DIL PCB Connectors, Wire to Board Connector, - Double row - 64 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) - Vertical
DIP Header,Ribbon Cable 2 64pin 3.81¦Ìm IDC 1.27mm 7mm
QKE DIL-69830-064LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 69830064LF
Board Connector, 64 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Blue Insulator, Receptacle