Abracon AIUR-16-681K
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Abracon AIUR-16-681K.
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-25
Componentes relacionados
Inductor Power Drum Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 0.23A 2.18Ohm DCR RDL Bulk
General Purpose Inductor, 680uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.14A 7.5Ohm DCR Automotive T/R
Inductor, ferrite,680Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0812-681KL
Inductor Power Unshielded Drum Core 680uH 10% 1KHz 58Q-Factor Ferrite 0.15A 4.7Ohm DCR RDL Box
Descripciones
Descripciones de Abracon AIUR-16-681K suministradas por sus distribuidores.
Power Inductors - Leaded FIXED IND 680UH 190MA 1.8 OHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 680UH, 10%, 1.8OHM, 0.21A, 0.
Power Inductor 680uH 0.19A 1800mΩ, AIUR-16 , RoHS