Yageo Group YC124-FR-072K4L
Array Chip Resistor Thick Film 2.4kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group YC124-FR-072K4L herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2005-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group YC124-FR-072K4L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2400ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
4 ±1% 2.4kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS