Yageo Group YC122-JR-0782KL
Array Chip Resistor Thick Film 82kOhm 5% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group YC122-JR-0782KL herunter.
Introduction Date2008-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicEXB-V4V753JV
Res Thick Film Array 75K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V8V823JV
Res Thick Film Array 82K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-38V823JV
Res Thick Film Array 82K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-28V823JX
Res Thick Film Array 82K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-N8V823JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 82Kohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
PanasonicEXB-N8V753JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 75Kohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group YC122-JR-0782KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 82000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0404
RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0404