Yageo Group XP10TN135N
Power MOSFET, N Channel, 100 V, 3 A, 0.112 ohm, SOT-23, Surface Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group XP10TN135N herunter.
Farnell
Datasheet8 SeitenVor 0 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Introduction Date2024-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group XP10TN135N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MOSFET, N-CH, 100V, 3A, SOT-23;
Power Field-Effect Transistor, 3A I(D), 100V, 0.135ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
MOSFET N-CH 100V 2.1A 3A SOT23
MOSFET, N-CH, 100V, 3A, SOT-23; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:100V; Continuous Drain Current Id:3A; Transistor Mounting:Surface Mount; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:3V; Qualification:-RoHS Compliant: Yes