Yageo Group SQP500JB-39R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group SQP500JB-39R herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 3 Jahren
ODG (Origin Data Global)
HQonline
Future Electronics
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-4.17%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Stackpole ElectronicsCB5JB40R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 40ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount