Yageo Group SQP500JB-33R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group SQP500JB-33R herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 3 Jahren
Future Electronics
_legacy Avnet
3-Monats-Trend:
-70.81%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
OhmiteTUW5J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount