Yageo Group SQP500JB-18R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group SQP500JB-18R herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 3 Jahren
3-Monats-Trend:
-10.72%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 18ohm, 4.2426V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupPNP300JR-73-18R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 18ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC05000001809JAC00 Through Hole Resistor, 18 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 18ohm, 8.4853V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP10AJB-18R
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 18ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR16J18R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 18ohm, 200V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group SQP500JB-18R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Normal Style Cement Resistor 18Ohm 5W 5% Axial Bulk
RES 18 OHM 5% 5W AXIAL
18¦¸ ¡À5% 5W 9.5mm*9mm*22mm