Yageo Group RT1206BRD0734KL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 34kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group RT1206BRD0734KL herunter.
IHS
3-Monats-Trend:
-4.27%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
PanasonicERA-8AEB3402V
Res Thin Film 1206 34K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB3572V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 35700ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thin Film 1206 32.4K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group RT1206BRD0734KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 1206 34kOhm 0.1% Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 34000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RT FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 34kOhm 0.25W 1/4W
Thin Film Resistors - SMD 1/4W 34K ohm .1% 25ppm
RES SMD 34K OHM 0.1% 1/8W 1206