Yageo Group RT0805DRE073K3L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 3.3kOhm 0.5% Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group RT0805DRE073K3L herunter.
IHS
3-Monats-Trend:
-1.61%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ6RBD3301V
Res Precision Thick Film 0805 3.3k Ohm 0.5% 1/10W ±50ppm/°C Molded T/R
PanasonicERJ-PB6D3301V
Res Thick Film 0805 3.3K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-6AED332V
Res Thin Film 0805 3.3K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRD073K3L
Yageo GroupRC0805DR-073K3L
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±0.5% 3.3kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRD073KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group RT0805DRE073K3L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3300ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RT FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 3.3kOhm 0.125W 1/8W
RES SMD 3.3K OHM 0.5% 1/8W 0805