Yageo Group RT0603BRE0743K2L
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±0.1% 43.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group RT0603BRE0743K2L herunter.
Future Electronics
Datasheet10 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet10 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet9 SeitenVor 3 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERA-3AEB4322V
Res Thin Film 0603 43.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD0743K2L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 43.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 43200ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-PB3B4322V
ERJ 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±50ppm/C 43.2kOhms 0.2W 1/5W
PanasonicERA3AEB473V
Res Thin Film 0603 47K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0740K2L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 40.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group RT0603BRE0743K2L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 43.2kOhm 0.1% Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 43200ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thin Film Resistors - SMD 43.2K OHM .1% 50PPM 1/10W