Yageo Group RT0402BRE0730KL
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±50ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group RT0402BRE0730KL herunter.
Upverter
Newark
ODG (Origin Data Global)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.09%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERA2AEB303X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD0730KL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB333X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB2942X
Res Thin Film 0402 29.4K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD0730K1L
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 30.1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD0727K4L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 27.4kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group RT0402BRE0730KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 30000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RT 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 30kOhm ±50ppm/C
RT Series 0402 0.063 W 30 kOhms ±0.1% ±50 ppm/°C SMT Thin Film Chip Resistor