Yageo Group RL2010FK-070R43L
Res Thick Film 2010 0.43 Ohm 1% 0.75W(3/4W) 300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group RL2010FK-070R43L herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 2 Jahren
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-43.20%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-04-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJB1BFR43U
Res Thick Film 1020 0.43 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL2010JK-070R47L
Res Thick Film 2010 0.47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±300ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ12ZQFR47U
Res Thick Film 2010 0.47 Ohm 1% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-C1BFR39U
Res Anti-Sulfured Thick Film 1020 0.39 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupPT2010FK-7W0R39L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 2010 390mOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupPT2010FK-7W0R4L
Current Sensor Low TCR High Power Chip Resistor Thick Film 2010 400mOhm 1% Emboss T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group RL2010FK-070R43L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.43ohm, 0.5679V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 2010
430m¦¸ ¡À1% 750mW ¡À300ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*650¦Ìm
RL2010FK-070R43L, YAGEO / YAGEO AMERICA
Res, R43, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistance:0.43Ohm; Product Range:Rl Series; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Power Rating:750Mw; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:5Mm Rohs Compliant: Yes |Yageo RL2010FK-070R43L