Yageo Group PE2512FKF070R033L
Res Metal Foil 2512 0.033 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group PE2512FKF070R033L herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 2 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-11.22%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.033ohm, 0.182V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2W Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 33mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
KOA SpeerSL1TTE30L0F
Res Metal Plate 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded J-Lead SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP1-2176057-3
Res High Power Current Sense Thick Film 2512 0.033 Ohm 1% 2W ±400ppm/°C Molded Emboss T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group PE2512FKF070R033L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR PE 0.250Lx0.125W 6.35mmx3.18mm 33mOhm ±100ppm/C ±1%
Current Sense Resistors - SMD 33 mOhms 100ppm 2512 1% AEC-Q200