Yageo Group PE2010FKM070R033L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 33mOhm 1% Emboss T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group PE2010FKM070R033L herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 2 Jahren
Farnell
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ-MP3MF33MU
Res Metal Plate 2010 0.033 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1284V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1284V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 0.033 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP2-2176157-7
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.036 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
TE Connectivity / AMP2-2176157-5
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.03 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group PE2010FKM070R033L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1285V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Current Sense Resistors - SMD 33 mOhms 75ppm 2010 1% AEC-Q200
PE Series 2010 0.5 W 33 mOhm ±1 % ±75 ppm/°C SMT Current Sensor Chip Resistor